Norton 360 zwycięzcą rankingu

Każdego dnia tysiące osób pada ofiarą cyberataków, co przypomina, jak ważna jest odpowiednia ochrona urządzeń. Rynek obfituje w liczne programy antywirusowe, jednak nie wszystkie antywirusy dobrze pełnią swoją rolę. Zgodnie z najnowszym Rankingiem programów antywirusowych, niekwestionowanym liderem w branży został Norton 360. Dowiedz się, co go wyróżnia i dlaczego warto postawić właśnie na ten program.

Norton 360 zwycięzcą

W internecie znajdziesz wiele rankingów programów antywirusowych, jednak większość z nich nie bierze pod uwagę bardzo istotnego elementu – opinii konsumentów. A przecież ważne jest nie tylko to, co wykazują testy, ale też to, jak program sprawdza się w praktyce, czy jest łatwy w obsłudze, posiada najpotrzebniejsze funkcje. Nie bez znaczenia jest również cena.

Wyjątek wśród rankingów to Ranking programów antywirusowych stworzony na podstawie wyborów klientów sklepu z oprogramowaniem antywirusowym Omegasoft.pl. Pokazuje, które antywirusy okazały się w praktyce najlepsze do 2022 roku. Niekwestionowanym bestsellerem jest tu Norton 360.

Norton 360 to flagowy produkt firmy Norton, który w ostatnim czasie wyprzedził pokrewny program marki – Norton Security. Przez wiele lat to właśnie Norton Security był produktem flagowym, ale teraz Norton 360 się wysuwa na prowadzenie. Skąd taka zmiana?

Mówiąc w ogromnym skrócie, Norton 360, poza perfekcyjnym wynikiem w testach wykrywalności złośliwego oprogramowania, zawiera szereg użytecznych funkcji. Wybierając Norton 360, otrzymujesz w pakiecie m.in. wygodny menedżer haseł, sieć VPN, skuteczny Firewall, ochronę kamery internetowej i kontrolę rodzicielską. Norton 360 to również kopia zapasowa w chmurze od 10 do nawet 100GB – w zależności od wybranej wersji.

Funkcja, na którą warto szczególnie zwrócić uwagę, to Dark Web Monitoring – nowe narzędzie umożliwiające przeszukiwanie Dark Webu w poszukiwaniu Twoich adresów e-mail, numerów telefonów czy kart płatniczych. To jeszcze większa ochrona Twoich prywatnych danych.

Norton Security – dlaczego warto?

Choć Norton Security ustąpił w rankingu miejsca Nortonowi 360, w dalszym ciągu warto na niego postawić. Jego główne zalety to rozbudowane funkcje – ochrona w czasie rzeczywistym zarówno przed istniejącymi, jak i nowymi zagrożeniami, ochrona bankowości online, Firewall, funkcje antykradzieżowe, a także optymalizacja komputera. Zaletą Nortona Security jest również fakt, że oprócz rocznych licencji posiada również 2- i 3-letnie, co czyni go bardzo wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Norton Security to wciąż najczęściej kupowany program antywirusowy z powodu relacji cena/jakość oraz zaufania do marki. Warto wybrać go, by uzyskać szczególne bezpieczeństwo swoich danych w sieci dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

Firma Norton – marka, której warto zaufać

Norton to amerykańskie przedsiębiorstwo istniejące już od 1982 roku. To międzynarodowa firma sprzedająca oprogramowanie głównie z dziedziny bezpieczeństwa danych i zarządzania informacjami. Pełna nazwa firmy to aktualnie NortonLifeLock Inc. – wcześniej znana była jako Symantec Corporation. Zmiana wiązała się m.in. z rebrandingiem logo marki.

Marce Norton ufają miliony ludzi na całym świecie, a jej produkty to jedne z najchętniej i najczęściej kupowanych. Norton zawdzięcza swoją pozycję na rynku najwyższej jakości usług, licznym zwycięstwom w rankingach, niezawodnością, brakiem wpadek i fałszywych alarmów. Warto postawić na programy marki, by mieć pewność, że wszystko będzie działać, jak należy – szybko, skutecznie i bezproblemowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here