nauka angielskiego

Poniżej znajdzienie 3 najważniejsze powody, dla których nauka angielskiego w sieci to świetny sposób na naukę języka angielskiego

Okay, okay. Spieszyło mi się… wiesz. Wstałem trochę później niż zwykle. Ominęło mnie śniadanie. Pomiędzy spotkaniami. Więc zatrzymałem się w lokalnym McDonaldzie na wczesny lunch. Sałatka boczna z niskotłuszczowym balsamicznym sosem winegretowym i filiżanka kawy by wystarczyły.

Wtedy zdałem sobie sprawę, że wyjazd do McDonald’s jest jak nauka angielskiego w sieci. Wiem. Wiem. Myślisz tak tylko dlatego, że jestem prezesem E-angielski.com, dużej internetowej firmy zajmującej się nauką angielskiego, którą zawsze staram się promować. To nie to. Robię inne rzeczy. Mam żonę i wspaniałego synka, i złotą rybkę. Strzelam do koszy i chodzę na plażę. Ale tak naprawdę, jedzenie w McDonald’s i nauka angielskiego w sieci to te same 3-C’s.

Pewnie się zastanawiasz. Tylko co to są 3-C’s? Cóż, pozwól mi powiedzieć. Mam kilka minut do następnego spotkania. 3-C to… wygoda, wybór i koszt. Jestem całkiem pewien, że spodoba ci się różnica między nauką angielskiego online a McDonaldsem!

Wygoda. To czego chcesz, to to co dostaniesz!

Możesz uczyć się angielskiego w domu w zaciszu własnego domu lub biura Nie ma potrzeby przebierania się (lub ubierania się w tym celu), podróżowania gdzieś, znajdowania pieniędzy na parking lub przejazd i przyjazdu w określonym czasie. Nasze zajęcia mogą być zaplanowane wokół Twojej podróży lub serii zajęć. Nasz elastyczny harmonogram sprawi, że nauka angielskiego realizowana będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a zajęcia będą organizowane z 24-godzinnym wyprzedzeniem. To takie proste. Dzięki Skype’owi lub WebExowi i interaktywnej tablicy dla twojego instruktora i ciebie do robienia notatek i pisania, zobaczysz, że natychmiastowe opinie i wyniki są tym, czego szukałeś. Otrzymasz 100% indywidualizacji z każdą angielską wymową, słownictwem i dla każdego celu konwersacji. Wszystko to pomoże Ci zmaksymalizować Twój potencjał uczenia się. Pamiętaj, że to jest Twoje miejsce!

Wybory. Mamy to wszystko dla ciebie!

Możesz wybrać angażujący program nauczania języka angielskiego, który obejmuje praktykę rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowanie do testu (IELTS, TOEFL, TOEIC, ESOL), Business English i Conversational English. Tworzymy spersonalizowane programy języka angielskiego dla osób indywidualnych i ich potrzeb w oparciu o zainteresowania uczniów, prośby i obszary, które wymagają poprawy. Te kombinacje lekcji, materiałów, dyskusji i zajęć okazały się skuteczne dla studentów i firm na całym świecie. Na przykład, na naszych zajęciach biznesowych, będziesz odgrywał rolę w spotkaniach biznesowych, rozmowach telefonicznych i innych interakcjach, a także rozmawiał o biznesie w studiach przypadków, dyskusjach i debatach. Możesz poruszać się w swoim własnym tempie i obszarach docelowych, w których chcesz pomóc. Nasi utalentowani, przeszkoleni i doświadczeni nauczyciele pomagają wymusić prawidłową wymowę i właściwe użycie słów w kontekście. Wszyscy oni mówią po angielsku jako pierwsi. Stosowana jest bezpośrednia metoda nauczania, dzięki czemu studenci są odpowiedzialni za własną naukę i mówią po angielsku przez 80% czasu. Pamiętaj, że nic nie może tego zrobić tak, jak nauka języka angielskiego online.

Koszt. Więcej niż się spodziewasz!

Założę się, że zgodzisz się, że dostaniesz o wiele więcej niż myślałeś za rozsądną cenę. Nasze ceny zawierają Oral English Assessment, Private Coaching of General English, Exam Preparation oraz Business English (indywidualny lub firmowy). Opłaty wahają się od jednej godziny próbnej lekcji języka angielskiego do 7 lub 15 sesji/godzinę w cenie około $31-$39CAD w zależności od rodzaju instrukcji. Za sposób na szybką poprawę znajomości języka angielskiego i inne korzyści – takie jak możliwość nagrywania zajęć do późniejszego przeglądu i posiadanie kredytów na zajęcia nigdy nie wygasają, a wszystko to ze 100% gwarancją, jeśli nie jesteś zadowolony – nie masz praktycznie nic do stracenia. Na co czekasz? Więc chodź, i ucz się angielskiego przez rozmowę. Pamiętaj, z czego jesteśmy stworzeni.

Więc proszę bardzo, 3-C’s. Patrzyłem na mój zegarek. Mam zapas kawy, który pomoże mi się obudzić. W końcu to był początek kolejnego długiego dnia i kocham go!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here