Przyczepy do ciężarówek – zestaw tandem Gniotpol Trailers

Szeroka paleta przyczep do samochodów ciężarowych pozwala na indywidualny dobór odpowiednich wariantów w zależności od przewożonych ładunków. Tam, gdzie konieczne jest uzyskanie maksymalnej solidności oraz niskiego ciężaru, doskonale sprawdzają się przyczepy z zawieszeniem typu tandem.

Stale rozwijająca się branża transportowa zwiększa swoje zapotrzebowanie na samochody spełniające najwyższe wymagania – zapewniające wydajny, bezpieczny przewóz każdego typu ładunku. Naprzeciwko oczekiwaniom klientów wychodzą producenci, w których asortymencie można znaleźć szeroką gamę nowoczesnych przyczep do samochodów ciężarowych.

Przyczepy z zawieszeniem typu tandem

Zawieszenie typu tandem jest jednym z typów zawieszeń stosowanych w branży transportowej. Wyróżnia się ono wysoką stabilnością poprzez optymalne rozłożenie ciężaru, a także przy zachowaniu właściwej wytrzymałości. Obniżony ciężar konstrukcji nie tylko ułatwia manewrowanie, ale również zmniejsza koszty związane z transportem. Przyczepy wyposażone w tego typu zawieszenie sprawdzają się przy przewozie różnego rodzaju ładunków. Wykorzystywane są między innymi w transporcie produktów spożywczych, półproduktów, sprzętu elektronicznego, dlatego posiadają naprawdę szerokie zastosowanie dające im nieograniczone możliwości transportowe. Za tak dobre parametry przyczep wyposażonych w zawieszenie tandemowe odpowiada aluminium, które jest materiałem charakteryzującym się niskim ciężarem, a przy tym wysoką odpornością na uszkodzenia, także te związane z czynnikami atmosferycznymi.

Zestaw tandem Gniotpol Trailers

Specjalnie z myślą o spełnieniu wymagań klientów szukających niezawodnego wsparcia w transporcie powstał zestaw tandem Gniotpol Trailers, który bazuje na najnowszych technologiach konstrukcyjnych. To zestaw dedykowany do transportu bazujący na lekkich przyczepach aluminiowych, które posiadają możliwość otwierania ścian bocznych z użyciem szybkiego systemu mechanicznego. Dzięki temu doskonale nadają się do transportu produktów spożywczych. Przystosowane są jednak do przewozu wielu innych ładunków na rynkach krajowych i zagranicznych. Ze względu na wykorzystanie lekkich konstrukcji zestaw tandem Gniotpol Trailers jest bardzo tani w eksploatacji. Zmniejszenie masy własnej przyczepy powoduje zredukowanie spalania, dlatego dojazdy mogą być związane z niższymi wydatkami. To także dodatkowe wsparcie dla środowiska naturalnego. Więcej informacji dotyczących zestawu tandem Gniotpol Trailers można znaleźć na stronie internetowej producenta, firmy Gniotpol Trailers.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here