Czekoladki z logo. Słodki prezent firmowy na wiele okazji

0
2145

Ozdobione logo firmy czekoladki są pomysłem na udany podarunek dla klienta, kontrahenta oraz pracownika na każdą okazję.

Wyśmienita czekolada jest wspaniałym podarunkiem na różne okoliczności. Niezależnie od tego, czy ma formę klasycznej tabliczki czy też oryginalnej figurki, zawsze może sprawić radość nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Z tego względu coraz większym powodzeniem cieszą się także wyśmienite czekoladki dla firm, które można kupić w wielu wariantach. Dlaczego warto zdecydować się na czekoladki firmowe z logo? Co wybrać? Sprawdź odpowiedzi na te pytania, gdy szukasz skutecznego sposobu na poprawę rozpoznawalności i wizerunku swojego biznesu!

Spis treści:

 • Personalizowane czekoladki firmowe
 • Dlaczego warto zamówić czekoladki z logo firmy?
 • Jakie czekoladki firmowe wybrać?
 • Kiedy wręczać czekoladki firmowe?
 • Gdzie kupić czekoladki dla firm?

Personalizowane czekoladki firmowe

Smakowite czekoladki na prezent sprawdzą się świetnie jako podarunek od firmy. Obecnie zaliczają się one do grona popularnych podarunków biznesowych, które, podobnie jak kubki, długopisy czy koszulki, mogą być poddane pełnej personalizacji.

Wyśmienite czekoladki z logo firmy to propozycja przeznaczona dla każdego przedsiębiorcy, który chce jeszcze skuteczniej wypromować swój biznes. Doskonale wpisują się one w założenia idealnego gadżetu reklamowego – są praktyczne, czyli można je zjeść, są lubiane i przyciągają uwagę, a także można poddać je personalizacji, a mianowicie wykonać na nich odpowiednie nadruki.

W związku z tym czekoladki z logo firmy są obecnie jednym z najpopularniejszych podarunków biznesowych, który posiada bardzo szerokie zastosowanie.

Dlaczego warto zamówić czekoladki z logo firmy?

Pyszne czekoladki z nadrukiem informacji o firmie posiadają wiele zalet, dlatego polecane są one jako skuteczny sposób promocji firmy. Ich najważniejsze zalety to:

 • Różnorodność – do dyspozycji są różnorodne czekoladki firmowe, dlatego można dobrać je do konkretnej akcji promocyjnej, profilu działalności firmy, grupy docelowej, której takie słodycze mają być przekazane.
 • Wszechstronność – nadają się praktycznie na każdą okazję, na przykład z okazji eventu biznesowego, jako podarunek świąteczny, forma podziękowania czy też jako dodatek do zamówienia.
 • Personalizacja – na opakowaniach czekoladek można umieścić logo firmy. Opakowanie może także posiadać charakterystyczne dla niej kolory. Taka personalizacja wzmacnia przekaz reklamowy i może skutecznie przyciągnąć do firmy nowych klientów.
 • Budowa pozytywnego wizerunku – za pomocą słodyczy reklamowych firma może skutecznie zadbać o to, jak jest postrzegana. Jako że czekoladki na prezent kojarzą się pozytywnie, również pomagają one w wykreowaniu atrakcyjnego wizerunku w biznesie.
 • Niskie koszty – czekoladki z nadrukiem nie wymagają sporego budżetu reklamowego, dzięki czemu mogą sprawdzić się również jako element promocji mniejszych firm.

Jakie czekoladki firmowe wybrać?

Do dyspozycji są rozmaite czekoladki dla firm, wobec tego znalezienie odpowiednich słodyczy nie powinno stanowić żadnych trudności. Można zdecydować się zarówno na pojedyncze czekoladki z logo, jak też zamówić większe tabliczki, figurki czy też zestawy czekoladowe na różne okazje.

<

Przykładowe rodzaje czekoladek:

 • tabliczki czekoladowe
 • mini tabliczki czekoladowe
 • saszetki z czekoladkami
 • czekoladowe figurki
 • wiadomości z czekolady
 • czekoladowe medale
 • czekoladowe kartki
 • czekoladowe literki
 • czekoladowe kalendarze
 • gorąca czekolada rozpuszczalna

Więcej przykładów czekoladek reklamowych można znaleźć na stronie ich dostawcy – firmy Słodkie Upominki.

Wobec tego czekoladki firmowe mogą posiadać różnorodne warianty i można łatwo dostosować je do konkretnej akcji promocyjnej. Przykładowo, na święta Bożego Narodzenia sprawdzą się czekoladowe figurki w kształcie choinek czy piernikowego ludzika, natomiast jako podarunek od salonu samochodowego – czekoladowe auto.

Najbardziej uniwersalne są czekoladki z napisem na opakowaniu w formie tabliczek i mini tabliczek, które sprawdzą się na każdą okazję.

Kiedy wręczać czekoladki firmowe?

Wyśmienite czekoladki dla firm polecane są na różne okoliczności. Można rozdawać je podczas akcji promocyjnych – otwarcia, wprowadzenia do sprzedaży nowego produktu, w trakcie eventów, na przykład kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych. Również polecane są jako dodatek do zamówień w sklepach online oraz przy zakupach stacjonarnych. Wyśmienite czekoladki z logo mogą być podarowane także jako podziękowanie, upominek świąteczny. Można zatem wręczyć je na różne okazje, by sprawić radość obdarowanym osobom.

Gdzie kupić czekoladki dla firm?

Aktualnie czekoladki z nadrukiem są dostarczane przez wiele firm specjalizujących się w produkcji i sprzedaży słodyczy reklamowych. Można zamawiać je także na odległość przez internet.

Zatem czekoladki z logo to wspaniały pomysł na prezent od firmy. Słodycze reklamowe sprawdzą się na wiele okazji i zawsze mogą wywołać uśmiech na twarzy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here