Czy można kupić doładowanie PlayStation Plus taniej?

0

Członkostwo w PlayStation Plus daje dużo bonusów. To subskrypcja, dzięki której można korzystać z konsoli jeszcze efektywniej – grać ze znajomymi, otrzymywać liczne bonusy i bawić się jeszcze lepiej. Czy możemy jednak wykupić doładowanie taniej niż w sklepie PS?

Czy istnieje smartfon idealny?

0

Z telefonów komórkowych korzysta 92% polskiego społeczeństwa. Okazuje się, że połowa z nas posiada smartfony. Urządzenia tego rodzaju już dawno przestały służyć jedynie do przeprowadzania rozmów telefonicznych. Dzisiaj ich producenci oferują o wiele więcej, a i użytkownicy mają wobec nich coraz większe wymagania.

Kiedy użytkownik staje się klientem – Edrone zwiększa konwersję nawet o 50%

0

Koncentrując się jedynie na zwiększaniu ruchu na stronie, pokładając wszystkie swoje nadzieje w pozycjonowaniu strony i różnego rodzaju reklamach, zapominamy, iż nie każdy użytkownik strony jest jednocześnie naszym klientem. To ważne, by mieć świadomość, że ruch na stronie nie jest bezpośrednim źródłem zysków, przyczynia się do zwiększenia sprzedaży ale tylko wówczas, kiedy podczas przeglądania oferty otrzymuje to, czego oczekuje. To na tym bazuje CRM Edrone, automatyzując działania marketingowe, usprawniając kontakt z klientem i personalizując wysyłane do niego komunikaty.

Czy warto inwestować w reklamę AdWords?

0

Reklamy AdWords są drogie i nikt w nie nie klika. A jeśli już to klika konkurencja, po to by wyczerpać nasz reklamowy budżet. To chyba najczęściej spotykane mity na temat linków sponsorowanych. I mimo, że na ten temat napisano już naprawdę wiele, nadal są tacy, którzy uważają, że reklamy AdWords nie działają.

Na każdą okazję Huawei Mate 10 lite

0

Telefony komórkowe mają coraz więcej funkcji, a wiele smartfonów jest projektowanych z myślą o konkretnym zastosowaniu. Trudniej już znaleźć urządzenie uniwersalne i praktyczne w wielu sytuacjach. Na szczęście na rynku dostępny jest wszechstronny smartfon Huawei Mate 10 lite.

Telewizory 4K – jaki wybrać? TOP 4

0

Moda na telewizory 4K nieustannie trwa – to prawdziwy hit sprzedaży! Poniżej zamieszczamy krótki ranking, w którym wybraliśmy kilka godnych uwagi modeli. Wszystkie oferują świetną jakość obrazu, a także Smart TV. Oto nasz TOP 4!

Jak promować nowy sklep internetowy?

0

W polskim internecie funkcjonują dziesiątki tysięcy sklepów internetowych. Jednak tylko bardzo mała ich część funkcjonuje na poziomie, który spełniałby oczekiwania ich właścicieli. Pomimo, że branża e-commerce jest ogromną szansą dla początkujących przedsiębiorców to aby nowy sklep odniósł sukces potrzebuje odpowiedniego budżetu i dobrego pomysłu na to – jak promować sklep internetowy. Na co warto postawić aby skutecznie dotrzeć do nowych klientów? O tym poniżej.

Czy tradycyjne formy reklamy są jeszcze skuteczne?

0

W dzisiejszych czasach słysząc hasło „reklama” myślimy głównie o telewizji i Internecie. Zwracamy coraz mniejszą uwagę na banery ozdabiające miasta i autostrady, a ulotki wyrzucamy do kosza. Pojawia się więc pytanie – czy warto jeszcze inwestować w reklamę papierową? Okazje się, że jak najbardziej, należy to jednak robić w sposób przemyślany i kreatywny.

Parkowanie przy lotnisku Balice pod Krakowem. Ile to kosztuje?

0

Koszty związane z parkowaniem przy lotnisku Balice pod Krakowem mogą być dość wysokie, jeśli nie wybierzemy odpowiedniej oferty. Z jakimi kosztami możemy się liczyć i jak możemy zapłacić za postój jak najmniej?

Kreatywna organizacja wydarzeń biznesowych

0

Wydarzenia biznesowe to niezwykle złożone zagadnienie, które spędza sen z powiek niejednemu menedżerowi i organizatorowi. Wymagają one nie tylko bardzo dokładnego przygotowania każdego szczegółu, ale przede wszystkim doskonałego pomysłu. Musi być zaskakujący i nowatorski, ważne też aby wyróżniał się na tle eventów konkurencyjnych firm. Nie jest to łatwe – na całym świecie różnego rodzaju firmy eventowe i tęgie głowy wymyślają niesamowite sposoby na prezentację nowego produktu czy organizację konferencji i szkoleń. Nic dziwnego, że w Polsce coraz więcej osób chce tworzyć wydarzenia na miarę tych międzynarodowych.

ZOBACZ TEŻ