Mniejsze zużycie paliwa przez flotę to dodatkowe środki na rozwój firmy!

0
Mniejsze zużycie paliwa przez flotę to dodatkowe środki na rozwój firmy!

Nawet niewielka firmowa flota, licząca kilka pojazdów, potrafi wygenerować spore wydatki związane z jej utrzymaniem i codziennym użytkowaniem. Trzeba przecież zadbać zarówno o regularne przeglądy, opłacenie ubezpieczeń i nieplanowane naprawy, jak również tankowanie. Paliwo to jeden z głównych kosztów, jaki się ponosi przy eksploatacji samochodów firmowych, więc wszelkie oszczędności w tym zakresie przekładają się na spore kwoty, które można przeznaczyć na inne cele, na przykład na rozwój swojej firmy.

Trade Marketing – dlaczego WARTO?

0
Trade Marketing – dlaczego WARTO?

Trade marketing jest coraz częściej wykorzystywaną formą reklamy, która daje bardzo dobre efekty. Na czym dokładnie polega trade marketing i jakie są jego główne zalety?

Jak znaleźć taxi w Warszawie w dobrej cenie?

0
Jak znaleźć taxi w Warszawie w dobrej cenie?

Korzystanie z usług taksówkarskich w stolicy może być sporym wydatkiem. Są jednak sposoby na to, aby zmniejszyć te koszty i podróżować bez przepłacania. Jak znaleźć tanie taxi w Warszawie?

Balony foliowe i własny biznes – litery, kształty i postacie

0
Balony foliowe i własny biznes – litery, kształty i postacie

Prowadzenie biznesu to jedno, jednak wymyślenie odpowiedniej inwestycji, która nie tylko w szybkim tempie się zwróci, ale również pozwoli nam zarobić, jest już drugą istotną kwestią i naprawdę trudną sztuką. W dzisiejszych czasach, jedynie naprawdę przedsiębiorcze i pomysłowe osoby, potrafią wybić się ponad standardy, zarabiając z każdym miesiącem coraz więcej – chociaż standard życia w Polsce, poprawia się z każdym rokiem.

Jaki jest klucz do biznesu? Dać ludziom tego, czego obecnie potrzebują i co im się podoba lub uświadomić ich, że twój produkt jest im niezbędny. Świetnym przykładem jest ostatni trend, który widywany jest niemal na wszystkich imprezach – balony foliowe litery, które układają się w życzenia lub imię solenizanta z liczbą lat, którą kończy w danym dniu. Profile na portalach społecznościowych są pełne zdjęć, na których widać tego typu akcesoria, więc niemal każdy na swojej imprezie chce je mieć, ponieważ zależy mu na dopasowaniu się do obecnie panującej mody.

Balony foliowe, litery i inne kształty na odpustach i imprezach plenerowych

Imprezy masowe, które organizowane są z okazji pozornie absurdalnych wydarzeń (np. dzień ogórka), przyciągają rzeszę miłośników dobrej zabawy – są to wydarzenia, które zazwyczaj odbywają się w weekendy, więc przybywają na nie całe rodziny i po prostu świetnie się bawią, korzystając tym samym z dostępnych atrakcji. Atrakcje balonowe foliowe w kształcie liter lub ulubionych postaci kreskówek, które zostały wypełnione helem, są najbardziej przyciągającym uwagę elementem, obok którego nie da się przejść obojętnie – a już na pewno nie zrobią tego dzieci, które chcą mieć np. latającego pingwina lub minionka.

Czy więc warto inwestować w tego typu atrakcje? Biorąc pod uwagę, że balony foliowe litery można sprzedawać zarówno drogą internetową, jak i stacjonarnie w czasie tego typu imprez, z pewnością się one przydadzą wcześniej, czy później. Warto jednak zastanowić się jak wygląda rynek i koszty, ponieważ zazwyczaj w czasie takiej imprezy masowej, balony z helem kosztują po kilkadziesiąt złotych za sztukę – zdarza się nawet, że jeden balon jest w cenie 40-60 złotych.

Sprowadzając je z chin, można nabyć w ofercie hurtowej produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach i inwestując w marketing i reklamę na popularnych social mediach, można zdobywać wielu klientów, a wraz z popularnością sklepu internetowego warto rozszerzać swoją ofertę produktową, docierając do coraz większej ilości potencjalnych klientów.

Big data – co to takiego?

0
Big data – co to takiego?

W odniesieniu do tego terminu, trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na fakt, że odnosi się on do dużych, zmiennych i różnorodnych zbiorów, zawierających dane różnego typu. Dane w tych zbiorach charakteryzują się pewną trudnością, jeśli chodzi o przetwarzanie oraz analizowanie. Jednocześnie, analizy wykonywane na zbiorach stanowią dużą wartość, ponieważ niejednokrotnie stanowią punkt wyjścia do pozyskania nowej, bardzo cennej wiedzy.

Jak włączyć DHCP i co to właściwie jest?

0
Jak włączyć DHCP i co to właściwie jest?

Liczba użytkowników internetu przekracza już 4 miliardy osób. Większość z nas korzysta z sieci nie tylko na komputerze, ale również na tablecie, smartfonie czy telewizorze. W sieci panuje ciągły ruch – co chwilę ktoś nowy się do niej loguje, a inne urządzenia sieć opuszczają. Każde logujące się urządzenie musi mieć przypisany numer IP. Oczywiście nie odbywa się to ręcznie, tylko dynamicznie, a wszystko dzięki protokołowi DHCP. Na czym on dokładnie polega, jak go włączyć i co powinien o nim wiedzieć zwyczajny użytkownik sieci?

Wynajmij kompletny system parkingowy i zarabiaj!

0
Wynajmij kompletny system parkingowy i zarabiaj!

Prowadzenie parkingu nie musi być wyzwaniem – do wyboru mamy obecnie szeroką gamę systemów parkingowych wspierających prowadzenie działalności w tym właśnie zakresie. Można wynająć je w niskich cenach!

Zmień dietę i zacznij ćwiczyć ze swoją komórką

0
Zmień dietę i zacznij ćwiczyć ze swoją komórką

Dzisiejsze telefony komórkowe charakteryzują się ogromem zastosowań. Przy odrobinie chęci smartfon może okazać się nawet doskonałym partnerem do treningów oraz zmiany trybu życia na zdrowszy. Sprawdź, jak to zrobić i już dziś zacznij swoją przygodę z ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem!

Ekspansja towaru do Portugalii – Jak transportować międzynarodowo?

0
Ekspansja towaru do Portugalii - Jak transportować międzynarodowo?

Towary z Polski nie są zbyt popularne w Portugalii. W 2016 roku nasz eksport to tego kraju wynosił ledwie 0,4% ogólnego eksportu Polski. Nie oznacza to jednak, że nie warto handlować z tym państwem. Dowiedz się, co i jak najlepiej transportować do Portugalii.

Linia pożyczkowa zamiast pożyczki. Czy to się opłaca?

0

XXI wiek jest na pewno okresem dość specyficznym. Zmieniła się bowiem obecna struktura pracy, pensji oraz ogólnie rzecz ujmując życie. Dlatego też powstają coraz to nowsze rozwiązania, które mają nam ułatwić życie.

Praca i nasze finanse

Co takiego konkretnie dzisiaj jest innego? Otóż nieraz nasza praca jest zupełnie nieregularna. Będąc wolnym strzelcem albo prowadząc własną działalność gospodarczą może być tak, że jednego miesiąca zarobimy bardzo dużo, drugiego praktycznie nic. Do tego dochodzą przeróżne prace dorywcze… Co więcej nasz system zakupów też jest inny – ceny gwałtownie się zmieniają, pojawiają się nagle jakieś okazje. W efekcie często przydaje nam się zastrzyk gotówki.

Pożyczka? Trochę kiepsko…

Jednak pożyczka wcale nie stanowi takiego świetnego rozwiązania przy mało regularnych dochodach. Przecież za każdym razem, jak chcemy ją wziąć musimy znowu coś wypełniać, wysyłać, siadać do komputera. Nawet jako stali klienci i tak coś musimy wypełnić. Dlatego warto zastanowić się nad dość nowoczesnym rozwiązaniem, jakim jest…

Linia pożyczkowa – ciekawa altrnatywa

No właśnie – linia pożyczkowa. O co tu chodzi? Jest to stosunkowo nowe rozwiązanie. Generalnie zakładamy coś w rodzaju konta w danej firmie i ustalamy jakiś górny limit. Kiedy potrzebujemy gotówki, możemy wziąć określoną kwotę, ale nie przekraczającą tego limitu. Co istotne odsetki odliczane ą tylko od tego, co weźmiemy, a nie od limitu, jaki ustaliliśmy. Zaletą tego rozwiązania jest na pewno to, że w każdym momencie, bez wypełnienia dodatkowych papierów, umów itd. możemy podreperować swój budżet. Wadą? Cóż tu jednak potrzebna jest większa samodyscyplina a ponadto często potwierdzenie jakiś zarobków.

Twój portal o finansach

Jeśli zaciekawiło Was to rozwiązanie, to warto wejść na www.get-money.pl/aktualności/banki/chwilówka-szybka-pożyczka-szybka-wypłata-w-15-minut. Tam znajdziecie konkretne rankingi, informacje, które firmy prowadzą takie linie pożyczkowe, na co uważać decydując się na takie rozwiązanie oraz jakie można czerpać z niego profity. Stronę prowadzą
specjaliści w swoich dziedzinach, więc informacje są rzetelne!

ZOBACZ TEŻ