Jak włączyć DHCP i co to właściwie jest?

0
Jak włączyć DHCP i co to właściwie jest?

Liczba użytkowników internetu przekracza już 4 miliardy osób. Większość z nas korzysta z sieci nie tylko na komputerze, ale również na tablecie, smartfonie czy telewizorze. W sieci panuje ciągły ruch – co chwilę ktoś nowy się do niej loguje, a inne urządzenia sieć opuszczają. Każde logujące się urządzenie musi mieć przypisany numer IP. Oczywiście nie odbywa się to ręcznie, tylko dynamicznie, a wszystko dzięki protokołowi DHCP. Na czym on dokładnie polega, jak go włączyć i co powinien o nim wiedzieć zwyczajny użytkownik sieci?

Wynajmij kompletny system parkingowy i zarabiaj!

0
Wynajmij kompletny system parkingowy i zarabiaj!

Prowadzenie parkingu nie musi być wyzwaniem – do wyboru mamy obecnie szeroką gamę systemów parkingowych wspierających prowadzenie działalności w tym właśnie zakresie. Można wynająć je w niskich cenach!

Zmień dietę i zacznij ćwiczyć ze swoją komórką

0
Zmień dietę i zacznij ćwiczyć ze swoją komórką

Dzisiejsze telefony komórkowe charakteryzują się ogromem zastosowań. Przy odrobinie chęci smartfon może okazać się nawet doskonałym partnerem do treningów oraz zmiany trybu życia na zdrowszy. Sprawdź, jak to zrobić i już dziś zacznij swoją przygodę z ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem!

Ekspansja towaru do Portugalii – Jak transportować międzynarodowo?

0
Ekspansja towaru do Portugalii - Jak transportować międzynarodowo?

Towary z Polski nie są zbyt popularne w Portugalii. W 2016 roku nasz eksport to tego kraju wynosił ledwie 0,4% ogólnego eksportu Polski. Nie oznacza to jednak, że nie warto handlować z tym państwem. Dowiedz się, co i jak najlepiej transportować do Portugalii.

Linia pożyczkowa zamiast pożyczki. Czy to się opłaca?

0

XXI wiek jest na pewno okresem dość specyficznym. Zmieniła się bowiem obecna struktura pracy, pensji oraz ogólnie rzecz ujmując życie. Dlatego też powstają coraz to nowsze rozwiązania, które mają nam ułatwić życie.

Praca i nasze finanse

Co takiego konkretnie dzisiaj jest innego? Otóż nieraz nasza praca jest zupełnie nieregularna. Będąc wolnym strzelcem albo prowadząc własną działalność gospodarczą może być tak, że jednego miesiąca zarobimy bardzo dużo, drugiego praktycznie nic. Do tego dochodzą przeróżne prace dorywcze… Co więcej nasz system zakupów też jest inny – ceny gwałtownie się zmieniają, pojawiają się nagle jakieś okazje. W efekcie często przydaje nam się zastrzyk gotówki.

Pożyczka? Trochę kiepsko…

Jednak pożyczka wcale nie stanowi takiego świetnego rozwiązania przy mało regularnych dochodach. Przecież za każdym razem, jak chcemy ją wziąć musimy znowu coś wypełniać, wysyłać, siadać do komputera. Nawet jako stali klienci i tak coś musimy wypełnić. Dlatego warto zastanowić się nad dość nowoczesnym rozwiązaniem, jakim jest…

Linia pożyczkowa – ciekawa altrnatywa

No właśnie – linia pożyczkowa. O co tu chodzi? Jest to stosunkowo nowe rozwiązanie. Generalnie zakładamy coś w rodzaju konta w danej firmie i ustalamy jakiś górny limit. Kiedy potrzebujemy gotówki, możemy wziąć określoną kwotę, ale nie przekraczającą tego limitu. Co istotne odsetki odliczane ą tylko od tego, co weźmiemy, a nie od limitu, jaki ustaliliśmy. Zaletą tego rozwiązania jest na pewno to, że w każdym momencie, bez wypełnienia dodatkowych papierów, umów itd. możemy podreperować swój budżet. Wadą? Cóż tu jednak potrzebna jest większa samodyscyplina a ponadto często potwierdzenie jakiś zarobków.

Twój portal o finansach

Jeśli zaciekawiło Was to rozwiązanie, to warto wejść na www.get-money.pl/aktualności/banki/chwilówka-szybka-pożyczka-szybka-wypłata-w-15-minut. Tam znajdziecie konkretne rankingi, informacje, które firmy prowadzą takie linie pożyczkowe, na co uważać decydując się na takie rozwiązanie oraz jakie można czerpać z niego profity. Stronę prowadzą
specjaliści w swoich dziedzinach, więc informacje są rzetelne!

Korzyści wynikające z picia wody z perspektywy firmy

0

Picie wody w ciągu dnia znacznie poprawia funkcjonowanie – jest ona fundamentalnym składnikiem ludzkiego ciała, dlatego każdy powinien mieć do niej nieograniczony dostęp, również w miejscu pracy. Zaopatrzenie firmy w wodę pitną jest obowiązkiem każdego pracodawcy, a niewywiązanie się z tej powinności może skutkować poważnymi konsekwencjami. Czy wiesz jednak, że zapewnienie pracownikom nieograniczonego dostępu do wody pitnej nie jest jedynie koniecznością, lecz przynosi wszystkim duże korzyści?

Kredyt na auto firmowe – co warto o nim wiedzieć?

0

Chociaż to leasing cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców, finansowanie zakupu kredytem także może być opłacalne. Zanim jednak zaczniesz starać się o kredyt samochodowy dla firm, poznaj najważniejsze informacje.

RODO a remarketing – co warto wiedzieć?

0

Wejście w życie Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych – znanego również jako RODO – narobiło sporo zamieszania na rynku remarketingu. Operatorzy danych zostali zmuszeni do podjęcia szeregu kroków mających na celu zabezpieczenie danych, a my podpowiadamy, co warto wiedzieć o wpływie RODO na remarketing.

Mity związane z pozycjonowaniem

0

Na pozycjonowanie wpływa bardzo wiele czynników. Często zmieniający się algorytm Google nie ułatwia zdobycia wysokiej pozycji w rankingu TOP10. Dlatego też specjaliści SEO wykorzystują równe metody do osiągnięcie dobrej widoczności stron w wyszukiwarce. Oczywiście nie każdy z nich zawsze okazuje się skuteczny. Stąd też zrodziły się mity na temat pozycjonowania i sposobów prowadzenia efektywnych działań w jego zakresie. Nie pozostaje nic innego, jak zdementować kilka z nich.

Czy można kupić doładowanie PlayStation Plus taniej?

0

Członkostwo w PlayStation Plus daje dużo bonusów. To subskrypcja, dzięki której można korzystać z konsoli jeszcze efektywniej – grać ze znajomymi, otrzymywać liczne bonusy i bawić się jeszcze lepiej. Czy możemy jednak wykupić doładowanie taniej niż w sklepie PS?

ZOBACZ TEŻ