Poznaj profesjonalną ofertę domofonów Urmet

0
294

Wysokiej klasy domofony Urmet to profesjonalne rozwiązania komunikacyjne często wybierane przez projektantów systemów domofonowych. Produkty zdobyły uznanie zarówno użytkowników domowych, jak i właścicieli firm. W artykule przedstawimy najistotniejsze informacje na ich temat.

Firma Urmet to polski dostawca najwyższej klasy rozwiązań z obszaru systemów zabezpieczenia mienia i osób. Produkty tej marki to m.in. nowatorskie instalacje kontroli dostępu oraz profesjonalne urządzenia domofonowe. Producent stale rozwija opracowane przez siebie konstrukcje, podnosząc komfort oraz bezpieczeństwo w domach jednorodzinnych oraz obiektach należących do odbiorców instytucjonalnych i komercyjnych.

Najważniejsze zalety nowoczesnych domofonów firmy Urmet

Wysokiej klasy domofony firmy Urmet to produkty wyróżniające się szeregiem rozmaitych cech użytkowych. Klienci doceniają je za rozbudowane funkcje, wśród których warto wspomnieć o wbudowanych kamerach wideo. Wideodomofony pozwalają na głosową oraz obrazową weryfikację osób zamierzających wejść do budynku lub na teren posesji. Obecność kamery video w domofonie Urmet pozwala też na realizację uproszczonych funkcji monitoringu wizyjnego. Oczywiście obecność kamery to niejedyna zaleta modeli dostępnych w asortymencie firmy Urmet. Domofony tej marki mogą być także wyposażone w dodatkowe funkcje z zakresu kontroli dostępu. Najczęściej użytkownicy mogą spotkać urządzenia posiadające numeryczny zamek kodowy albo czytnik kart zbliżeniowych RFID. Takie rozwiązanie niweluje potrzebę stosowania klucza czy każdorazowego dzwonienia do lokalu.

Domofony Urmet – poznaj dostępne rozwiązania sprzętowe

Poznałeś najważniejsze zalety domofonów Urmet. Przejdziemy teraz do omówienia rozwiązań sprzętowych dostępnych w portfolio produktowym tej marki.

Panele domofonowe Urmet

Cyfrowe panele domofonowe Urmet to produkty wyposażone w spis lokatorów oraz praktyczną klawiaturę alfanumeryczną. Panele do domofonów mogą także posiadać dodatkową kamerę wideo czy opcję programowania bezprzewodowego przy użyciu interfejsu Bluetooth. Wszystkie produkty cechują się doskonałym wykonaniem. Do ich budowy użyto eleganckiego aluminium anodyzowanego o ponadprzeciętnych parametrach wytrzymałościowych.

Moduły audio z czytnikiem zbliżeniowym

W ofercie producenta można znaleźć także moduły audio z czytnikiem zbliżeniowym. Wyposażone w dwa przyciski panele domofonowe audio mogą być także wyposażone w czytnik kart RFID albo zamek kodowy. Produkty są wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, a ich kompaktowe wymiary sprawiają, że można je zamontować niemalże wszędzie – nawet na bardzo wąskim słupku ogrodzeniowym. Są także wyposażone w podświetlenie.

Interkomowe i tradycyjne unifony marki Urmet

Ostatnią grupą produktów, o jakich chcemy wspomnieć są interkomowe oraz tradycyjne unifony marki Urmet. Zaprojektowane przez biuro projektowe Giugiaro Design z Włoch urządzenia to wysokiej klasy wyroby, odznaczające się bogatą funkcjonalnością. Ich niebanalny wygląd podkreśla wykończenie z trwałego tworzywa ABS w kolorze czarnym lub białym. Oferta producenta to również 6-przyciskowe unifony elektroniczne z wysokiej jakości mikrofonem pojemnościowym. Dzięki aż sześciu  przyciskom istnieje możliwość sterowania wieloma elektrozaczepami z poziomu tego samego domofonu Urmet. Możemy w ten sposób otwierać szlaban, bramę albo włączać światło.

Kup domofon Urmet w dobrym sklepie internetowym!

Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań w zakresie systemów domofonowych, to kup domofon Urmet w dobrym sklepie internetowym! Sklep EC System to miejsce, gdzie znajdziesz tysiące profesjonalnych urządzeń unifonowych oraz wideofonów w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Zyskasz także fachowe wsparcie w doborze produktów dopasowanych do Twoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here