Wist to marka działająca na polskim rynku od 1990 roku. Od zawsze główną gałęzią działalności była sprzedaż, montaż i serwis wyposażenia magazynowego. Przez lata działalności marka skupiła wokół siebie specjalistów, którzy doradzają perfekcyjne rozwiązania – jak np. regały półkowe dopasowane na miarę konkretnego magazynu czy piwnicy. Mocnym atutem firmy wynikającym z wieloletniego doświadczenia w branży są rozległe kontakty handlowe i korzystne umowy dystrybucyjne, na których korzystają przede wszystkim klienci sklepów Wist, gdzie np. walizki aluminiowe mają bardzo atrakcyjne ceny. Podążając z duchem czasu i za potrzebami klientów od kilku lat w Sieci funkcjonuje sklep internetowy Wist24.pl, który udostępnia możliwość jeszcze bardziej wygodnych i korzystnych zakupów – co np. w przypadku zakupów pojemników warsztatowych jest bardzo istotne.

Wist to marka działająca na polskim rynku od 1990 roku. Od zawsze główną gałęzią działalności była sprzedaż, montaż i serwis wyposażenia magazynowego.

Przez lata działalności marka skupiła wokół siebie specjalistów, którzy doradzają perfekcyjne rozwiązania – jak np. regały półkowe dopasowane na miarę konkretnego magazynu czy piwnicy. Mocnym atutem firmy wynikającym z wieloletniego doświadczenia w branży są rozległe kontakty handlowe i korzystne umowy dystrybucyjne, na których korzystają przede wszystkim klienci sklepów Wist, gdzie np. walizki aluminiowe mają bardzo atrakcyjne ceny. Podążając z duchem czasu i za potrzebami klientów od kilku lat w Sieci funkcjonuje sklep internetowy Wist24.pl, który udostępnia możliwość jeszcze bardziej wygodnych i korzystnych zakupów – co np. w przypadku zakupów pojemników warsztatowych jest bardzo istotne. 

Moc oferty tkwi w bezpośrednim i indywidualnym podejściu do klientów, do dyspozycji których jest opcja darmowej wyceny, automatycznego konfiguratora regałów półkowych magazynowych, możliwość decydowania o najwygodniejszej formie zakupów – w punkcie stacjonarnym lub przez Internet. Po samej sprzedaży klient cały czas może liczyć na wsparcie marki Wist, a konkretnie: montaż, serwis gwarancyjny lub opcję dokupienia dodatkowych akcesoriów. 

Regały półkowe i pojemniki magazynowe – asortyment, który zabezpiecza wszystkie potrzeby magazynu i warsztatu

Dzięki asortymentowi oferowanemu w sklepach Wist, każda przestrzeń, która ma spełniać funkcje związane z przechowywaniem i magazynowaniem zostanie zorganizowana perfekcyjnie. Wszystko to za sprawą dwóch podstawowych sprzętów chodzi o: regał półkowy i pojemnik magazynowy. Odpowiednio dobrane, zgodne z potrzebami i przeznaczeniem konkretnych produktów, są w stanie maksymalnie wykorzystać każdy centymetr cennej przestrzeni.  

Oto co warto o nich wiedzieć:

REGAŁY PÓŁKOWE – stworzone po to, by umożliwić magazynowanie przedmiotów i towarów, które nie są zapakowane na paletach. Charakteryzuje je prostota montażu i użytkowania, co ma szczególne znaczenie dla użytkowników prywatnych, którzy chcą użyć regałów półkowych magazynowych w swoich piwnicach, garażach czy przydomowych magazynkach. Natomiast dla klientów biznesowych szczególną wartość przy zastosowaniu regałów metalowych półkowych ma opcja dostosowania ich do konkretnej przestrzeni, stworzenia za pomocą automatycznego konfiguratora takiego systemu regałów, który będzie w 100% trafiony. 

Regały półkowe wist24

Regały półkowe dostępne w sklepie Wist24.pl wykonane są z ocynkowanego metalu, który jest gwarantem trwałości i dobrej kondycji przez długi okres użytkowania. Regały zbudowane są z metalowych paneli, a ich montaż opiera się na systemie zaczepowym, który nie wymaga użycia śrub. Do wyboru klientów są regały metalowe półkowe zróżnicowane pod względem liczby półek oraz dopuszczalnego ich obciążenia. Dzięki tej różnorodności regały półkowe magazynowe nadają się do piwnicy w bloku, do sklepu, ale i do warsztatu samochodowego, w którym potrzeba zorganizować miejsce na narzędzia czy części zamienne. 

POJEMNIKI MAGAZYNOWE – rewelacyjne rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów. Dzięki dużej różnorodności wymiarów, kształtów i dopuszczalnego obciążenia, pozwalają zorganizować mały podręczny magazynek nawet w szufladzie biurka lub funkcjonalnie urządzić całą ścianę pojemników na drobne elementy w warsztacie lub magazynie. Pojemniki warsztatowe ze sklepu Wist24.pl są wyselekcjonowanymi produktami o wysokiej trwałości, odporne na zarysowania i odkształcenia – a to cechy wyjątkowo pożądane w niełatwych warunkach, z jakimi można mieć do czynienia w pomieszczeniach gospodarczych czy warsztatach mechanicznych.

Dobrą wiadomością dla klientów jest fakt, że pojemniki magazynowe można kupować pojedynczo lub w zestawach, lub zakupić dodatkowe akcesoria i stworzyć własną szafę z pojemnikami osadzonymi na tablicy naściennej.

Opisane powyżej produkty to tylko ułamek bogatego asortymentu firmy Wist. Wszystkich zainteresowanych kontaktem zapraszamy, by nawiązać go pod adresem e-mail online@wist24.pl lub telefonicznie pod numerem +48 71 34 11 771.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here