Tusz do HP Deskjet F2180

Kartridże to jedne z najdroższych materiałów eksploatacyjnych. Wkłady do drukarki są jednak niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Rozsądnie planując budżet można sporo zaoszczędzić. Podpowiadamy, gdzie można taniej kupić tusz do HP Deskjet F2180!

Na wkłady do drukarek można wydawać nawet kilkaset złotych miesięcznie. Chociaż współcześnie raczej stara się minimalizować ilość wykorzystywanego papieru, pewne dokumenty nadal muszą być przygotowywane w tej formie. Posiadasz w firmie drukarki HP Deskjet F2180? Z pewnością wiele płacisz za oryginalne kartridże. W e-commerce na każdą przesyłkę należy nakleić list przewozowy. Coraz częściej do paczek wkłada się ulotki, kartki, faktury, regulamin zwrotu towaru itp. Taki nakład przekłada się na spore wydatki. Wyjaśniamy, jak je zmniejszyć, kupując tańszy tusz do HP Deskjet F2180!

Ile kosztuje tusz do HP Deskjet F2180?

Kompatybilnymi wkładami do drukarki HP Deskjet F2180 są kartridże oznaczone jako HP 21 (czarny) i HP 22 (kolorowy). Ich połączenie pozwala uzyskać pełną paletę CMYK, czyli szeroką gamę odcieni w druku. Podstawowy, czarny tusz do HP Deskjet F2180 o pojemności 5 ml wystarcza na zadrukowanie ok. 190 stron. Można dostać go w cenie ok. 120 zł. Wersja 12 ml ma natomiast wydajność ocenianą na ok. 480 stron oraz kosztuje 180 zł. Są to dość kosztowne kartridże. Druk na sprzęcie wykorzystującym te wkłady wiąże się z wydatkiem ok. 40-60 gr za jedną stronę. Dla porównania, w punktach ksero za taką usługę płaci się ok. 10 gr.

W firmach e-commerce drukuje się szczególnie dużo. Wydatki na zakup tuszu do HP Deskjet F2180 mogą okazać się stanowczo zbyt wysokie. Zakładając, że co miesiąc trzeba dokupić nowy czarny kartridż, roczny budżet na wkłady wyniesie 2160 zł – i to w przypadku jednego urządzenia! Do tego należy doliczyć jeszcze pieniądze wydane na papier, serwisowanie czy prąd. Każdy przedsiębiorca powinien zawsze próbować rozsądnie ograniczać wydatki związane z takimi kwestiami.

Dlaczego warto kupować zamienniki tuszu do HP Deskjet F2180?

Niektórzy zamawiają tusz do HP Deskjet F2180 z hurtowni lub sklepów specjalizujących się w sprzedaży produktów poligraficznych. Wtedy oszczędza się średnio ok. kilkanaście złotych na sztuce. Nie każdy wie, że budżet na firmowe materiały eksploatacyjne można zmniejszyć nawet o połowę! Coraz popularniejszym rozwiązaniem są tzw. zamienniki tuszu do HP Deskjet F2180. Są to produkty idealnie pasujące do tego urządzenia. Zapewniają zbliżoną jakość wydruku, który jest wyraźny, trwały i nasycony. Nie sprawiają żadnych kłopotów – są całkowicie kompatybilne ze sprzętem. To w praktyce ten sam artykuł, tylko w innym opakowaniu! Największą różnicę stanowi cena. Takie kartridże mają zwykle większą pojemność, a przy tym są o wiele tańsze. Dzięki temu można rzadziej je wymieniać oraz przede wszystkim znacznie mniej przeznaczać na materiały eksploatacyjne. To ogromne ułatwienie, a zarazem świetny sposób na oszczędzenie nawet kilku tysięcy złotych rocznie!

Skąd zamówić zamienny tusz do HP Deskjet F2180?

Zamienniki tuszu do HP Deskjet F2180 można z łatwością znaleźć w Internecie. Najrozsądniej jest zamawiać je jedynie ze sprawdzonych stron, jak np. www.tonerpartner.pl. Tylko wtedy ma się pewność, że zakupione produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Decydując się na regularną dostawę wkładów w większej ilości, można liczyć na korzystne zniżki. Program lojalnościowy dla firm pozwala jeszcze więcej zaoszczędzić. Dobry zamienny tusz do HP Deskjet F2180 jest nie do odróżnienia od oryginału. Nie ma sensu przepłacać!

Jeśli w Twojej firmie stanowczo za dużo wydaje się na tusz do HP Deskjet F2180, koniecznie sprawdź tańsze alternatywy. Dzięki zamiennikom możesz zachować w kasie nawet kilka tysięcy złotych rocznie! Przekonaj się, ile Ci się uda zaoszczędzić i przeznacz te pieniądze na lepszy cel!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here