StarStone – pikniki i inne imprezy plenerowe w Katowicach

Wraz z pierwszymi zwiastunami wiosny rodzi się w nas silna potrzeba spędzania czasu na wolnym powietrzu. Z przyjemnością łapiemy pierwsze ciepłe promienie słoneczne i już układamy w głowach plany na imprezy pod chmurką. Pikniki, grille, garden party – eventy plenerowe to świetna alternatywa dla zwykłych imprez pod dachem. Nie są tak ograniczone terytorialnie i pozwalają na zaproszenie większej ilości gości oraz zapewnienie im mnóstwa atrakcji. Dlatego, gdy tylko pozwala na to pogoda, warto zdecydować się na imprezę pod gołym niebem, ponieważ to właśnie wtedy możemy puścić wodze fantazji i zorganizować niepowtarzalny event.

Pikniki i inne imprezy plenerowe organizują wszyscy: przedsiębiorcy, władze miasta i osoby prywatne. Nie ma żadnej reguły – wystarczy mieć dobry pomysł, czas oraz zdolności organizacyjne, a zwykły event na wolnym powietrzu zamieni się w niezapomnianą imprezę w stylu Wielkiego Gatsby’ego. Jeśli sami nie czujemy się dobrze w planowaniu i realizowaniu imprez plenerowych, warto zwrócić się o pomoc do firmy eventowej, która zrobi wszystko za nas. Tytułowa agencja starStone, działająca w Katowicach i innych większych miastach na południu Polski, kompleksowo organizuje eventy na wolnym powietrzu, zarówno te o wielkim, jak i małym formacie. Wystarczy powiedzieć pracownikom firmy starStone czego oczekujemy, a w zamian otrzymamy fenomenalnie zorganizowaną imprezę plenerową.

Największym atutem zatrudnienia specjalistów do spraw organizowania imprez jest to, że poza wstępnymi ustaleniami i akceptacją całego scenariusza właściwie nie musimy nic robić. Oprócz tego, decydując się na agencję takiego formatu jak starStone, otrzymujemy wszystko w jednym miejscu. Firma ta nie tylko dysponuje rozległą siecią kontaktów, ale także własnym, profesjonalnym sprzętem, namiotami oraz meblami eventowymi. Niezależnie od tego jaki charakter ma mieć nasza impreza plenerowa, jej pracownicy w pełni zaaranżują wybraną lokalizację i sprawią, że nasz event na wolnym powietrzu będzie magiczny. Warto dopasować jego styl do własnych potrzeb i to wedle nich zaplanować całą imprezę. Oto kilka propozycji:

Pomysły na imprezy plenerowe: Piknik rodzinny i firmowy

Wielokrotnie wspominany piknik ( https://www.starstone.pl/organizacja-imprez/pikniki/ ) jest jedną z najpopularniejszych form eventów plenerowych. Nie chodzi oczywiście o skromny piknik na kocu, choć te mają w sobie wiele uroku, ale o duży, profesjonalnie zorganizowany piknik dla rodzin z dziećmi, na który często decydują się władze miasta i przedsiębiorcy. Pikniki gwarantują rozrywkę dla małych i dużych uczestników – dodatkowo może wziąć w nich udział kilkudziesięciu, a nawet kilkuset gości, co rzadko jest możliwe w przypadku pomieszczeń zamkniętych. Pikniki organizowane są głównie w celu integracji i budowania wizerunku. Autopromocja już dawno przestała ograniczać się wyłącznie do klasycznej formy reklamy i wskoczyła na zupełnie inny poziom. Zagwarantowanie pracownikom i ich rodzinom wspólnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu pozwala budować pozytywny wizerunek firmy i zacieśniać wzajemne relacje przybyłych. To samo dotyczy zresztą władz miasta i jego mieszkańców.

Mniejsze pikniki polecane są przede wszystkim rodzicom, którzy szukają pomysłu na oryginalne przyjęcia urodzinowe swoich pociech. Urodziny zorganizowane w plenerze dają szereg możliwości, takich jak dmuchany zamek, prawdziwy kucyk na wyłączność i wiele innych atrakcji, na które nie można sobie pozwolić w domu lub bawialni.

Pomysły na imprezy plenerowe: Eleganckie Garden Party

Garden party to świetna alternatywa dla przedsiębiorców, którzy planują oficjalne przyjęcie dla swoich pracowników i kontrahentów, np. z okazji jubileuszu firmy lub otwarcia nowej siedziby. Stylistyka oficjalnej imprezy plenerowej może być w pełni dowolna i dostosowana do potrzeb zleceniodawcy, ponieważ poza terenem wszystko aranżowane jest od początku – od namiotu, przez meble eventowe, aż po muzykę i oświetlenie.

Dużą popularnością cieszą się też wesela na wolnym powietrzu. Dzięki specjalnym namiotom eventowym nawet kapryśna pogoda nie zepsuje pięknej oprawy i niepowtarzalnego klimatu, jaki gwarantuje wesele w stylu garden party.

Pomysły na imprezy plenerowe: Huczna biesiada

Gorące kiełbaski pieczone nad ogniskiem i zimne piwo, to ulubione połączenie większości Polaków. Uzupełnione skoczną muzyką i swawolami na parkiecie, stanowią świetną rozrywkę dla osób w każdym wieku. A jeśli biesiadę poprzedza jakaś nietypowa rozrywka, np. zawody paintballowe, wspinaczka lub spływ kajakiem, integracja między uczestnikami jeszcze się pogłębia, dodatkowo gwarantując im świetną zabawę.

Smaczne jedzenie i angażująca rozrywka dla wszystkich uczestników mogą pomóc w zbudowaniu silnych relacji w zespole i być wspomnieniem, które na długo zapadnie w świadomości pracowników, stanowiąc dodatkowe narzędzie motywacyjne.

Dzięki kompleksowej realizacji scenariusza każdej z wyszczególnionych imprez, możesz mieć pewność, że gdy zajmą się nimi profesjonaliści z agencji eventowej starStone, będą one dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Dla nich organizowanie pikników i innych imprez plenerowych to nie tylko zawód, ale i powołanie, dzięki czemu każde spotkanie stanie się cennym i niepowtarzalnym doświadczeniem dla wszystkich gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here