Środek transportu dopasowany do potrzeb weselników

Organizacja wesela stanowi przedsięwzięcie skomplikowane, zwłaszcza jeśli jest to tradycyjne, polskie wesele trwające co najmniej dwa dni, na które zjeżdża się rodzina i przyjaciele z całej Polski, a nawet spoza granic naszego kraju. Młoda para wraz z rodzicami musi wówczas wejść na szczyt swoich logistycznych umiejętności, aby zapewnić gościom komfortowy transport. Leży to w dobrym tonie i jest mile widziane przez weselników. Jak zatem to zorganizować?

Transport autokarowy czy bus?

Najpierw musimy oszacować potrzeby transportowe gości, którzy przyjeżdżają na wesele z daleka. Czy będzie to 10 osób czy jednak kilkadziesiąt? Wówczas można już pomyśleć o wynajęciu odpowiedniego środka transportu, który przywiezie weselników na miejsce organizacji ślubu i wesela. Dobrym pomysłem jest zapewnienie jednego środka transportu dla gości z tej samej miejscowości.

Bardzo często bywa tak, że młodzi organizują wesele w pobliżu lub nawet w miejscu zamieszkania jednego z nich. Dlatego właściwie pozostaje kwestia dowiezienia gości drugiej ze stron. Najlepszą opcją jest sytuacja, w której wszyscy jadą na wesele z jednego miasta czy wsi. Podstawiając tam autokar lub busa organizujemy komfortowy transport dla wszystkich weselników.

Problem jest dużo większy, gdy gości trzeba zbierać po kilku miejscowościach, ale i z tym firma transportowa taka jak dyniewicz.pl sobie jak najbardziej poradzi. Trzeba jedynie oszacować liczbę uczestników imprezy i ustalić z przewoźnikiem trasę przejazdu. Można wynająć autokar lub busy dla weselników wraz z kierowcami, co ułatwi przewiezienie ich z miejsca zamieszkania na ślub i wesele, a później na noclegi lub bezpośrednio do domu.

Transport dla pary młodej

W wielu przypadkach w firmie transportowej, w której wynajmowane są busy lub autokar dla gości weselnych, można też wynająć i inne pojazdy, wraz z luksusowymi limuzynami na czele. Z takim przykładem mamy do czynienia w przypadku firmy Dyniewicz. Dzięki temu można za jednym razem wynająć odpowiedni, elegancki pojazd dla młodych, świadków czy na przykład rodziców młodej pary i podpisać umowę na wynajem większego busa lub autokaru dla pozostałych gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here