Profesjonalny sprzęt – lepsza organizacja pracy

0
1707

Inwestycja w porządek w miejscu pracy to większa efektywność wielu działań – niezależnie od tego, czy pracujemy w biurze, w magazynie, w hali produkcyjnej, w warsztacie, czy w innym miejscu. Każde potrzebuje odpowiedniego sprzętu i wielu akcesoriów, których obecność może znacząco podnieść ergonomię różnych działań – zarówno w zakresie przechowywania towaru lub innych przedmiotów, segregacji, przenoszenia, jak i np. transportu.

Lekkie, pojemne i higieniczne – uniwersalne pojemniki plastikowe

Bez różnego typu pojemników, trudno sobie dziś wyobrazić funkcjonowanie zakładów produkcyjnych, magazynów, punktów usługowych, hurtowni, sklepów czy biur. Są to pojemniki o różnym kształcie i różnej pojemności – wykonane z tworzyw sztucznych.

W sklepie Magazynuj.pl znajdziemy pojemniki wyprodukowane z najwyższej jakości tworzyw – polipropylenu o dużej gęstości (HDPE) i polipropylenu standardowego (PP), czyli tworzyw uznanych za najbezpieczniejsze i nadające się także do przechowywania artykułów spożywczych.

Pojemniki z HDPE i PP są lekkie, wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości – sprawdzą się właściwie w każdej branży. 

Pojemniki to zarówno kosze składane i pełne, pojemniki EURO, pojemniki warsztatowe, ażurowe, okrągłe, pojemniki ogrodnicze, jak i kuwety plastikowe – mogą one być przydatne samodzielnie, ale również jako pojemniki do regału lub pojemniki, które można ułożyć w stosy (sztaplować). 

W takim wydaniu zajmują niewiele miejsca, a można za ich pomocą łatwiej utrzymać porządek, np. w narzędziach.

Ofertę pojemników uzupełnia szeroka gama akcesoriów, dzięki czemu są one jeszcze bardziej użyteczne. To m.in. różnego rodzaju pokrywy, listwy do zawieszania czy regały, w których można je umieszczać – optymalnie zagospodarowując przestrzeń użytkową firmy.

Uniwersalne wciągarki

Jak poradzić sobie z dużymi ciężarami, gdy w danym miejscu nie ma możliwości skorzystania ze sprzętu elektrycznego albo z różnych względów (np. awarii) dostęp do niego jest utrudniony?

Dzięki ręcznym wciągarkom, możliwe jest szybkie i bezpieczne podnoszenie i opuszczanie ładunków wielkogabarytowych, o niestandardowych wymiarach i dużej wadze – nawet do kilku ton.

O przydatności takich prostych, ale jednocześnie efektywnych urządzeń, jakimi są wciągarki łańcuchowe, decyduje ich uniwersalność, wynikająca m.in. z ich konstrukcji. 

Są to urządzenia niewielkich rozmiarów i o niedużej wadze własnej – jednak wykazujące się dużą skutecznością w działaniu. Szczególnie istotnym elementem w ich konstrukcji jest hak nośny, odporny na złamania w przypadku wystąpienia przeciążeń. 

Dla zachowania optymalnego bezpieczeństwa podczas pracy z dużymi ciężarami, znaczenie ma również zastosowanie nowoczesnego hamulca (w tym samosmarującego) i ocynkowanego, trwałego, solidnego łańcucha.

Wciągarki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie podlegają też korozji. Ich zwarta, kompaktowa budowa pozwala wykonywać pracę z maksymalną efektywnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here