Jak pokazują statystyki, podczas wakacji Polacy najchętniej wybierają odpoczynek nad morzem. Sopot, Hel czy Kołobrzeg to absolutny top wakacyjnych wyborów. Co to oznacza dla Twojej firmy? W lecie warto zainwestować… w marketing na plaży i zdobyć sympatię tłumów! Jak to zrobić? Poznaj kilka niebanalnych sposobów na reklamę, dzięki którym wyróżnisz się na tle innych reklamodawców i przykujesz uwagę swoich potencjalnych klientów.

Parasole reklamowe

Skoro lato, to słońce, a skoro słońce… to marzenie o cieniu! Nawet najwięksi miłośnicy tak zwanego „plażingu” potrzebują schronienia przed promieniami słonecznymi, które w nadmiarze potrafią wyrządzić dużą krzywdę. Aby wakacyjny wypoczynek nad morzem był przyjemniejszy i bezpieczniejszy, możesz zaaranżować przestrzeń wypełnioną reklamowymi parasolami, do której będą ciągnąć rozgrzani do czerwoności wczasowicze. Poszukując cienia wejdą w interakcję z Twoimi parasolami, a dzięki temu zapamiętają Twoje logo, firmowe barwy, a nawet hasło reklamowe.

Parawany

Kolorowe parawany stały się synonimem plażowania w polskim stylu i od kilku lat są niemalże obowiązkowym atrybutem plażowicza w sezonie wiosna-lato. Możesz dołączyć do tego wakacyjnego szaleństwa i stworzyć serię reklamowych parawanów z Twoim logotypem, które rozdasz swoim klientom jako niezobowiązujący upominek. Zadowolenie obdarowanego, skuteczna osłona przed wiatrem i piaskiem oraz jedyna w swoim rodzaju reklama w nadmorskich kurortach gwarantowane!

Leżaki i krzesła

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku, a to oznacza, że istotnym elementem letniego wyposażenia każdego plażowicza jest… leżak, na którym może wypocząć. Dla wielu z nich transport tak dużego przedmiotu może stanowić problem, dlatego na pewno się ucieszą, jeżeli będą mogli skorzystać z leżaków dostępnych na miejscu. Stwórz plażową strefę relaksu, zapewnij swoim potencjalnym klientom dostęp do leżaków (dobrym pomysłem będą także zimne napoje lub lody), a z łatwością zyskasz ich uznanie, a Twoje logo znajdzie się na niejednym wakacyjnym zdjęciu.

Słowo podsumowania

Niniejszy tekst można potraktować z przymrużeniem oka, jednak reklama zewnętrzna w postaci parasolów reklamowych, leżaków oraz parawanów potrafi przynosić naprawdę zadowalające efekty – najważniejsze, aby umiejętnie ją wykorzystać! Samowolka budowlana na plażach jest oczywiście niedozwolona, jednak podarunek w postaci leżaka albo estetycznie zaaranżowane stanowisko z parasolem reklamowym to fantastyczny sposób na wyeksponowanie firmowych kolorów czy logotypu, a tym samym – na promocję Twojej firmy lub produktu. Podczas kolejnych wakacji wypróbuj tę metodę i przekonaj się sam!

Więcej na: http://inventini.com/parasole-reklamowe/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here