Jakie atrakcje oferuje dla dzieci producent placów zabaw

Producenci placów zabaw są przedsiębiorstwami, które w ostatnich latach rozwijają się coraz bardziej dynamicznie. Nowe i wciąż rosnące potrzeby dzieci na angażującą je rozrywkę, sprawiają, że nie zostają oni w tyle i nadążając za zmieniającymi się czasami, projektują coraz to nowsze i ciekawsze atrakcje ruchowo-rozrywkowe. Co ciekawego oferują polscy producenci?

Atrakcje na przydomowe i publiczne place zabaw

Rodzime firmy zajmujące się wymyślaniem i produkowaniem stanowisk do zabaw przeznaczonych na place, zarówno te przydomowe, jak i publiczne, mają dziś w swoich zasobach cały szereg różnorodnych pomysłów. Na przykładzie firmy https://www.avisplacezabaw.pl/ są to m.in kreatywne, rozbudowane piaskownice wielostanowiskowe, boksy edukacyjne dla najmłodszych, serie typu dżungla, w których dzieci mogą się poczuć jak mali odkrywcy świata wspinaczek czy popularne trampoliny.

Im więcej różnorodnych atrakcji znajduje się placu zabaw, tym większa jest szansa na to, że skutecznie przykuje on uwagę pociech i jednocześnie da rodzicom trochę odetchnąć. Idąc tym tropem, producenci stawiają na ultranowoczesne huśtawki, pozbawione PRL-owskiej nudy, zestawy zabaw w tematycznych nurtach Ninja, akcesoria dodatkowe, karuzele o zupełnie nowych formach, bujaki, ścieżki zdrowia i uwielbiane przez dzieci linaria.

Zniżki, rabaty, możliwości

Warto wiedzieć, że kupując komplet różnych atrakcji od producenta placu zabaw, zawsze można liczyć na dodatkowe upusty i zniżki. Najczęściej są one związane z wyprzedażą wcześniejszych modeli, akcjami sezonowymi czy kampaniami promocyjnymi. Niektórzy producenci oferują też dodatkowe atrakcje np. za 1 złotówkę, przy zakupie powyżej jakiejś znaczącej kwoty. Na przykładzie Avis jest to suma 10 000 zł, w ramach której do zamówienia przedsiębiorca dodaje za symboliczną złotówkę huśtawkę czy losowo wybrany bujak. Dobrze jest wykorzystać ten czas i właśnie wtedy, korzystając z lepszych cen na certyfikowane atestami bezpieczeństwa place zabaw, zakupić ich konkretne elementy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here