Czekamy na premiery nowych telefonów niemal tak mocno jak na weekend. Niedawno pojawił się najnowszy smartfon Samsung Galaxy S9 i model z serii Sony Xperia. Zwykle oczekujemy, że nas one zaskoczą – świetnym aparatem, obiektywem, designem, ekranem itp. A czym zaskakują nas modele 2018, np. Galaxy A8?

Mamy okazję wybierać spośród naprawdę wielu nowości – pojawił się m.in. Galaxy A8, a także najnowszy flagowiec Samsung, Galaxy S9. Warte zainteresowania są też Huawei P11 oraz OnePlus 6 czy LG G7. Niektóre można kupić już teraz, ale wiele premier zaplanowano na późną wiosnę. Warto na bieżąco orientować się w nowościach i dać się zaskoczyć – poniżej dowiesz się, co takiego kryją w sobie gorące premiery 2018.

Aparat fotograficzny i obiektywy

Jesteśmy przyzwyczajeni, że flagowy model wyposażono w wysokiej jakości aparat i oczekujemy zdjęć wysokiej jakości. Jedna teraz większość smartfonów ma podwójny aparat o bardzo rozbudowanych możliwościach, jak np. Galaxy A8. Wybrane modele oferują jeszcze więcej, czyli dwuprzesłonowe obiektywy – nie miał go Samsung Galaxy S8 Plus, ale już jego następca ma. Wielu z nas rezygnuje z zakupu aparatu fotograficznego, gdyż już od kilku lat smartfony gwarantują tak dobre zdjęcia.

Wydajny procesor

Wiemy, że mocny procesor to jedna z najważniejszych zalet. Jeśli jakiś smartfon wyjątkowo nam się podoba, sprawdźmy najpierw, jaki ma procesor. Apple iPhone XI otrzyma nowy – Apple A12, a Samsung A8 – Exynos 7885. Najlepsze urządzenia montowane są we flagowych modelach, ale średnia półka też prezentuje się naprawdę dobrze! Weź pod uwagę, że dzięki zastosowaniu kilku rdzeni w górę idzie wydajność – i to aż o 40%.

Bo wygląd ma znaczenie

Wydajny procesor, świetny aparat, bezramkowy ekran – to wszystko jest niezwykle ważne, ale i tak mało kto kupuje smartfona, kierując się jedynie parametrami. Duże znaczenie ma dla nas także design, z czego producenci świetnie zdają sobie sprawę. Sony zapowiedziało się styl serii Xperia, a Samsung odświeża model średniej półki – Galaxy A8 świetnie leży w dłoni i pięknie się prezentuje. Wyróżnia go nowy ekran Infinity Display o zaokrąglonych rogach, bez zakrzywionych krawędzi. Poza tym wielu producentów przygotowało bogatą kolekcję akcesoriów – np. etui – a więc można spersonalizować smartfon wedle życzenia.

Wybierając nowy smartfon, kieruj się jednak jego zawartością i zwróć uwagę na możliwości urządzenia. Musi ono spełniać Twoje potrzeby, a wygląd powinien mimo wszystko być kwestią drugorzędną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here