Członkostwo w PlayStation Plus daje dużo bonusów. To subskrypcja, dzięki której można korzystać z konsoli jeszcze efektywniej – grać ze znajomymi, otrzymywać liczne bonusy i bawić się jeszcze lepiej. Czy możemy jednak wykupić doładowanie taniej niż w sklepie PS?

Jeśli kupujemy konsolę PlayStation, możemy na niej grać ze znajomymi, ale nie możemy robić tego on-line, czyli w trybie rozgrywki wieloosobowej przez internet. W tym celu musimy wykupić członkostwo PlayStation Plus, które daje dodatkowe bonusy:

  • dostęp do opcji rozgrywki wieloosobowej on-line – ze swoimi znajomymi lub z innymi osobami grającymi na konsoli
  • specjalne zniżki i dostęp do ofert specjalnych w sklepie PlayStation
  • dostęp do 2 darmowych gier co miesiąc – do pobrania bez żadnych dodatkowych opłat
  • dysk internetowy – miejsce pozwalające na zapisywanie postępów w grze on-line

Za członkostwo PlayStation plus będziemy musieli zapłacić w sklepie PS 33 złote za 1 miesiąc, 100 złotych za 3 miesiące albo 240 złotych za cały rok. Najbardziej opłacane jest wykupienie opcji na cały rok, ponieważ wtedy jeden miesiąc będzie kosztował nas najmniej. Czy jest jednak jeszcze jakaś inna opcja, aby oszczędzać na subskrypcji PS Plus?

Przede wszystkim warto polować na różne obniżki w sklepie PS. Co jakiś czas pojawiają się bonusy, dzięki którym możemy wykupić doładowanie w niższej cenie albo w tej samej cenie otrzymać dłuższy dostęp do subskrypcji. Warto jednak wskazać, że jeśli chodzi o PlayStation Plus doładowanie musimy wtedy opłacić kartą. Co zrobić wtedy, gdy jej nie mamy? Możemy zakupić stacjonarnie kartę z kodem, na przykład w sklepach z elektroniką czy grami, ale nie każdy ma taką możliwość.

Jest jednak jeszcze jedna opcja, a mianowicie zakupienie doładowanie w serwisach internetowych specjalizujących się w ich sprzedaży. Możemy wtedy zapłacić szybkim przelewem, a ponadto skorzystać z dodatkowych obniżek, na przykład zapłacić za doładowanie roczne nawet 10% mniej! Po dokonaniu opłacenia zamówienia kod przychodzi w kilka minut i możemy od razu go wykorzystać. To takie łatwe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here