Biuro rachunkowe Poznań, czyli wysokiej jakości usługi księgowe rekomendowane przez licznych klientów

Biuro rachunkowe Poznań to gwarancja wysokiej jakości obsługi księgowej dla każdego przedsiębiorcy. Biuro chętnie podejmuje się różnych wyzwań i dostosowuje się do rozmaitych branży. Pochwalić się może licznym gronem zadowolonych klientów i bogatą grupą wspólników.

Oferuje skuteczne prowadzenie przeróżnych działań księgowych, które wymagane są od przedsiębiorców.  Powierzenie księgowości dla biura rachunkowego w Poznaniu pozwala znacząco odciążyć przedsiębiorcę i daje mu gwarancję prawidłowo prowadzonej dokumentacji. Dzięki precyzyjnemu podejściu do pracy zatrudnionych w biurze doradców podatkowych i księgowych każdy przedsiębiorca zyskuje wolny czas, który może wykorzystać na ważniejsze cele swojej firmy.

Oferta biura rachunkowego w Poznaniu

Biuro rachunkowe w Poznaniu mieści się w kancelarii Bilans i posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne. Pracownicy biura specjalizują się w szeroko pojętej księgowości i wszelkie zadania wypełniają rzetelnie oraz kompleksowo. Dodatkowo nastawieni są na samokształcenie, dzięki któremu zawsze zapoznani są z bieżącymi zmianami pojawiającym się w prawie i potrafią dostosować najkorzystniejsze rozwiązania dla przedsiębiorców.

Biuro w Poznaniu oferuje profesjonalną obsługę księgową, w której skład wchodzi między innymi prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, obsługa kadrowo-płacowa oraz pełna księgowość. Dodatkowo na życzenie klienta biuro zapewnia pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, niezbędne doradztwo, przygotowanie sprawozdań do GUS i wsparcie przy sporządzaniu dokumentacji leasingowej i kredytowej.

Długoletnia praca biura rachunkowego zaowocowała również efektywną współpracą z doradcami do spraw funduszy UE, kancelariami notarialnymi i radcowskimi. Dzięki tego typu współdziałaniu biuro księgowe Poznań potrafi zająć się rozliczeniami dotacji unijnych i dotacji pochodzących z Urzędu Pracy.

Biuro rachunkowe Poznań to gwarancja skutecznie i prawidłowo prowadzonej księgowości, a także niezbędna pomoc w zakresie rozliczania i funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wybierając biuro rachunkowe bilans Poznań każdy klient może liczyć na skrupulatność i staranne prowadzenie księgowości. Biuro rachunkowe skutecznie zajmuje się zadaniami księgowymi i podatkowymi, między innymi:

  • Prowadzeniem ksiąg rachunkowych –  uporządkowane zapisy zgodne z obowiązującymi normami. Prawidłowo zaksięgowane obroty i salda, dzienniki, konta główne, pomocnicze oraz wykazy.
  • Podatkowymi książkami przychodów i rozchodów – pracownicy biura doskonale zajmują się ewidencją przychodów i rozchodów. Rzetelnie przedstawiają różnego rodzaju operacje gospodarcze wykonywane przez przedsiębiorców.
  • Ewidencją ryczałtową – fachowe rozliczenia dla przedsiębiorców będących na ryczałcie.
  • Ewidencją środków trwałych, wartości niematerialnych, prawnych, wyposażenia i ewidencją przebiegu pojazdu – precyzyjna kwalifikacja środków trwałych i odpowiedni dobór stawki amortyzacyjnej .
  • Sprawozdaniami finansowymi – pomoc przy sporządzaniu aktualnej sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.
  • Obliczenia miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy – właściwe wyliczanie zaliczek zgodne z obecnymi zasadami wyliczeń podatków dochodowych
  • Sporządzaniem i elektronicznym wysłaniem deklaracji w podatkach dochodowych (VAT, PIT, CIT).
  • Uczestnictwem w postępowaniach kontrolnych i reprezentacją w urzędach.
  • Szeroko pojętym doradztwem podatkowym, płacami i ZUSem (umowy cywilnoprawne, rozliczenia ZUS i PFRON).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here