Antyalergiczny wodny odkurzacz na roztocza sposobem na idealnie czyste mieszkanie

Dbanie o czystość domu to podstawa, ale kiedy któryś z naszych domowników zmaga się z alergią, sprzątanie staje się najważniejszą codzienną kwestią. W zapewnieniu komfortu alergikom i chorym na astmę pomagają specjalnie stworzone odkurzacze, które gwarantują stuprocentowe usunięcie zanieczyszczeń, sierści, kurzu oraz substancji wydzielanych przez roztocze, które należą do najsilniejszych alergenów. Wodny odkurzacz antyalergiczny zapewnia to wszystko, a dodatkowo potrafi nawilżać i oczyszczać powietrze, co jeszcze poprawi jakość tego, czym oddychamy.

Czemu dostajemy alergii?

Odpowiedzialność za alergię najczęściej ponosi kurz, na który składają się m.in.: pyłki roślin, sierść, roztocza i produkowane przez nie substancje, wysuszona pleśń, grzyby. Kurz osiada na wszystkich powierzchniach i zbiera się w każdym domu.

Dlaczego zwykłe odkurzacze nie są dobre dla alergików?

Większość dostępnych na rynku urządzeń wciąga powietrze, ale wyrzuca je z drugiego końca, a wraz z nim wydostaje się drobny kurz. Przeciętnie odkurzacze nie mają aż tak dokładnego filtra, by wyeliminować najmniejsze cząstki, a te wyrzucone z powrotem do pokoju utrzymują się w powietrzu przez długi czas. Z tego powodu część osób z alergiami po przeprowadzeniu odkurzania wcale nie czuje się lepiej, a nawet ma nasilone objawy. Żeby pozbyć się całkowicie kurzu i roztoczy należy zaopatrzyć się w lepszej jakości sprzęt, który wieloetapowo je usuwa.

Co innowacyjnego znajduje się w wodnym odkurzaczu antyalergicznym?

Odkurzacz wodny antyalergiczny na roztocza został zaprojektowany z myślą o najdokładniejszym możliwym sprzątnięciu mieszkania, tak, aby wszyscy domownicy odczuwali komfort przebywania w środku. Rainbow wykorzystało najnowszą technologię i zamontowało w takim modelu odpowiednie filtry, dzięki którym nic się nie zapycha i kurz wraz z zanieczyszczeniami nie mogą trafić ponownie do pomieszczenia. Zatrzymują skutecznie cząsteczki mniejsze nawet kilkaset razy niż ludzki włos, a to umożliwia zebranie wszystkich roztoczy z nawet trudno dostępnych miejsc.

Czy wodny odkurzacz jest naprawdę skuteczny?

Poprzez zastosowanie filtrów wodnych odkurzacz może poszczycić się niezawodnością. Woda najlepiej nadaje się do walki z kurzem, a przy tym jest naturalna i całkowicie bezpieczna. Wykorzystanie jej właściwości niesie za sobą usunięcie w całości kurzu, ponieważ jest on dokładnie wyłapywany i rozpuszczany.

Co można czyścić z pomocą takiego urządzenia?

Dzięki dostępności licznych wymiennych nakładek i łatwości ich zmieniania można dotrzeć do właściwie wszystkich zakamarków i poradzić sobie z kompleksowym sprzątania każdej powierzchni domowej.
Z powodzeniem zatem da się pozbyć roztoczy z:

– dywanów, kanap, sof i wersalek;

– mebli tapicerowanych;

– materaców;

– podłóg;

– poduszek i zabawek.

Alergie dotykają wielu osób i aby zapewnić im przyjemność przebywania w pomieszczeniu trzeba zapewnić odpowiednią czystość i powietrze wolne od alergenów. Dzięki innowacyjności wodnych odkurzaczy na roztocza jest to w pełni osiągalne.

Źródło: https://www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/wodny-odkurzacz-antyalergiczny-na-roztocza-17.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here